S01 E08 Bola raz jedna granula

21.09.2022
40 minút

Zo zákulisia veterinárnej distribučky po 30. rokoch

Vďaka komu môžeme Zverissimo počúvať a pozerať? Vznikli, aby veterinári mohli mať to, čo potrebujú pre svoju prácu. Koľko top rodinných firiem existuje na našom trhu 30 rokov? Nejdem do roboty, idem do Pharmacopoly. Firma, ktorá si pamätá doby, keď najväčšou inováciou bolo začať faxovať. Ako sa synovia prišli učiť od otcov. Sídlo v Žiari nad Hronom a k tomu Senec a Prešov pre čo najväčšiu efektivitu. To, čo večer do deviatej objednám, zajtra mám. Aké náročné je, keď nemáte priamy dosah na koncového zákazníka – štvornožca? Zverissimo sú obyčajné príbehy neobyčajných ľudí. Podcast, ktorý vznikol, aby mali poslucháči tie správne informácie, ktoré ich obohatia.

Zákulisie nám poodkryli traja hlavní predstavitelia Pharmacopoly MVDr. Lukáš Weiss, MVDr. Milan Greguš, Ing. Andrej Žigo.

Vypočujte si na

Pre dvojnožcov čo radšej čítajú

JD: Ahoj Dvojnožci. Moje meno je Jano Dobrík a vítam vás pri počúvaní a sledovaní ďalšej časti podcastu Zverissimo. Podcastu o zvieratách. Dnešná epizóda bude pomerne výnimočná, a to nielen tým, že tu v štúdiu so mnou sedia traja hostia, ale najmä tým, že títo traja hostia sa do veľkej miery zaslúžili o to, že podcast Zverissimo vôbec môže existovať a že vy ho môžete počúvať a sledovať. Takže aby som bol konkrétny a exaktný. Mojimi dnešnými hosťami sú veterinárny lekár Lukáš Weiss, veterinárny lekár Milan Greguš a inžinier Andrej Žigo. Chlapci, ahojte, vitajte.

PHA: Ahoj. Ahoj. Ahoj.

Ďalšie epizódy

S01 E07 Chlpatý terapeut

S01 E06 Ťahá na vôdzke, žobre pri stole

S01 E05 Behaj so psom

S01 E04 O nich bez nich

S01 E03 Povedz sýýýýr

S01 E02 Štvornohí cestovatelia

S01 E01 Horúčavy so štvornožcami