S01 E05 Behaj so psom

10.08.2022
37 minút

Canicross a dogtrekking na Slovensku.

Tomáš Hockicko, v ktorom sa snúbi srdce športovca a milovníka štvornožcov. Povedzte meno nášho hosťa 10x po sebe – dokonalý jazykolam. Čo je canicross a dogtrekking? Ako Tomáš a Iggy zistili, kde je svet. Počuli ste o bikejoringu? O hľadaní hrany v športe so psom. Dvojnásobný majster sveta v disciplíne kolobežka so psom. Čo presne znamená 29 – 29? Aké plemeno je najlepšie na takéto spoločné športovanie? Európsky saňový pes – špeciálny kríženec a formula 1 v mushingu. Skijoring ako zimná športová zábava, ktorej sa nevedia nabažiť štvornožci a ich dvojnožci. Byť dvojnásobný majster sveta nie je len tak. Na ktorých majstrovstvách sveta bolo Slovensko najúspešnejšie? Kedy a ako vrcholoví športovci oddychujú? Vrcholový štvornohý športovec a amputácia? Aj pes má maximálnu rýchlosť.

Nájdete na

Pre dvojnožcov čo radšej čítajú

Intro: Toto je Zverissimo. Podcast, v ktorom vám poradíme ako na vášho štvornožca. Dvojnožcov za mikrofónom vyspovedá herec na moderátorskej stoličke Janko Dobrík.

JD: Ahoj Dvojnožci. Moje meno je Jano Dobrík a vítam vás pri sledovaní a počúvaní ďalšej časti podcastu Zverissimo. Môj dnešný hosť, sympatický mladý muž sa narodil v znamení Blíženci. Do všetkého sa vrhne s veľkým entuziazmom, ale hlavne je to dvojnásobný majster sveta v disciplíne kolobežka so psom. Dámy a páni veterinárny lekár Tomáš Hockicko. Ahoj Tomáš.

Ďalšie epizódy

S01 E13 Nauč sa im rozumieť bez slov

S01 E12 Pozrite im na zúbok

S01 E11 Krok k samostatnosti

S01 E10 Hrdinovia na štyroch labkách

S01 E09 Potvory číhajú

S01 E08 Bola raz jedna granula

S01 E07 Chlpatý terapeut

S01 E06 Ťahá na vôdzke, žobre pri stole

S01 E04 O nich bez nich

S01 E03 Povedz sýýýýr

S01 E02 Štvornohí cestovatelia

S01 E01 Horúčavy so štvornožcami