S01 E02 Štvornohí cestovatelia

29.06.2022
26 minút

Ako dovolenkovať a kde sa ubytovať – praktické informácie o cestovaní aj dog friendly hoteloch.

Na veľkosti záleží. A na počte tiež! Ako dovolenkovať a kde sa ubytovať, keď hľadáme ubytovanie nielen pre pre seba, ale aj pre svoje štvornohé lásky? Čo zbaliť pre chlpáča na dovolenku a môže ísť aj do zahraničia? Aké trable zažívajú psíčkari – dovolenkári? Moderátor Janko Dobrík sa o týchto témach rozprával s Katarínou Pažurovou, zakladateľkou FB skupiny Ubytovanie so psom.

Nájdete na

Pre dvojnožcov čo radšej čítajú

Intro: Toto je Zverissimo. Podcast, v ktorom vám poradíme ako na vášho štvornožca. Dvojnožcov za mikrofónom vyspovedá herec na moderátorskej stoličke Janko Dobrík.

JD: Ahoj dvojnožci. Moje meno je Jano Dobrík a vítam vás pri počúvaní a pozeraní ďalšej časti nášho podcastu Zverissimo. Mojím dnešným hosťom je dáma, ktorá spolu s manželom žije v dedinke blízko Humenného, kam sa presťahovala pred dvadsiatimi rokmi z Turca, čo je dedinka pri Turčianskych Tepliciach. Pár rokov po strednej škole strávila aj v Banskej Bystrici, kde žila a pracovala. A práve dnes tu v Banskej Bystrici v Shtoodiu nahrávame spolu tento podcast. Ďalšiu časť podcastu Zverissimo. Je to zakladateľka a adminka facebookovej skupiny Ubytovanie so psom a spoluzakladateľka inzertného portálu www.ubytovaniesopsom.sk. Vítam u nás v štúdiu Katarínu Pažurovú. Dobrý deň, ahoj.

Ďalšie epizódy

S01 E13 Nauč sa im rozumieť bez slov

S01 E12 Pozrite im na zúbok

S01 E11 Krok k samostatnosti

S01 E10 Hrdinovia na štyroch labkách

S01 E09 Potvory číhajú

S01 E08 Bola raz jedna granula

S01 E07 Chlpatý terapeut

S01 E06 Ťahá na vôdzke, žobre pri stole

S01 E05 Behaj so psom

S01 E04 O nich bez nich

S01 E03 Povedz sýýýýr

S01 E01 Horúčavy so štvornožcami