S01 E01 Horúčavy so štvornožcami

15.06.2022
26 minút

Pohodlné zvládanie vysokých teplôt so zvieratami.

Teploty nám stúpajú. Ako vidieť, že zvieraťu je príliš teplo, čo s teplotným šokom, kedy vôbec chodiť v lete na prechádzku? Dovoliť psovi skákať do vody? Potrebuje aj zviera opaľovací krém? A ako je to s letným zostrihom? Aj na tieto otázky sa pýtal moderátor Janko Dobrík veterinárnej lekárky Lucii Repovej.

Nájdete na

Pre dvojnožcov čo radšej čítajú

Intro: Toto je Zverissimo. Podcast, v ktorom vám poradíme ako na vášho štvornožca. Dvojnožcov za mikrofónom na moderátorskej stoličke vyspovedá herec Janko Dobrík.

JD: Ahoj Dvojnožci. Moje meno je Jano Dobrík a vítam vás pri počúvaní a pozeraní prvej časti podcastu Zverissimo. Mojím dnešným hosťom je dáma, ktorá vyštudovala Univerzitu veterinárskeho lekárstva v Košiciach. Od jej absolvovania v roku 2007 až do roku 2012 pracovala ako veterinárna lekárka na klinike v Bratislave a v Trnave. Venovala sa najmä internej medicíne a výživovému poradenstvu pre mačky a psov. Potom viac ako desať rokov pracovala na pozícii nutričného poradcu v oblasti výživy pre mačky a psy pre medzinárodnú spoločnosť. Momentálne pracuje ako produktový manažér pre krmivá v spoločnosti Pharmacopola a okrem toho sa venuje naďalej aj veterinárnej praxi. Má psa, mačku a sliepky. Vítam u nás v štúdiu veterinárnu lekárku Luciu Repovú. Príjemný dobrý deň, ahoj.

Ďalšie epizódy

S01 E13 Nauč sa im rozumieť bez slov

S01 E12 Pozrite im na zúbok

S01 E11 Krok k samostatnosti

S01 E10 Hrdinovia na štyroch labkách

S01 E09 Potvory číhajú

S01 E08 Bola raz jedna granula

S01 E07 Chlpatý terapeut

S01 E06 Ťahá na vôdzke, žobre pri stole

S01 E05 Behaj so psom

S01 E04 O nich bez nich

S01 E03 Povedz sýýýýr

S01 E02 Štvornohí cestovatelia