Kde a ako počúvať Zverissimo

Obľúbenosť podcastu ako pohodového formátu, ktorý počúvame kedy chceme a kde chceme, rastie veľmi rýchlo. Ak ste v tomto podcastovom svete noví, vitajte! Radi vás doň uvedieme a poradíme vám, ako Zverissimo (a iné podcasty) môžete počúvať, trebárs aj so svojím štvornožcom.

Kto najradšej

Cez mobil

V smartfóne si najpohodlnešie podcast vypočujete cez podcastovú aplikáciu. Mnohé telefóny ju už majú predinštalovanú, aby ste nemuseli robiť nič navyše: zariadenia Apple majú Apple Podcasts, smartfóny s Androidom zas Google Podcasts. Ďalšia appka, ktorú pozná a ľúbi veľa dvojnožcov je Spotify.

Niekto radšej

Na počítači

Ak máte predsa len radšej počítač, môžete počúvať aj vo svojom internetovom prehliadači. Zverissimo na Apple Podcasts, Google Podcasts aj Spotify otvoríte jedným klikom (tlačidlá vyššie). S možnosťami tu ale nekončíme, milí dvojnožci. Janka a hostí v Zverissime môžete nielen počuť, ale aj vidieť. Na to stačí otvoriť náš YouTube.

Kto chce

Ďalšie možnosti

Podcast môžete počúvať aj v aute. Buď pripojíte telefón cez Bluetooth a budete počúvať cez reproduktory v aute, alebo pohľadáte podcastovú aplikáciu dostupnú cez displej vášho tátoša.

Zverissimo tiež môžete pozerať kdekoľvek, kde máte YouTube, napríklad na tablete alebo cez smart televízor.

Ak radi dávate príkazy hlasovým asistentom ako Alexa, Google, či Siri, vyskúšajte, ako si poradia s vašou túžbou počúvať podcast. Veríme, že to zvládnu.

Na odber Zverissima sa na všetkých platformách môžete aj prihlásiť. Tak budete vždy vedieť o novej časti hneď ako bude na svete. Na počúvanie a pozeranie podcastu budete potrebovať wifi alebo internet v mobile.