Zverissimo vianočná nádielka 2022

Blížia sa Vianoce a s nimi čas darčekov a radosti. Aj my vás chceme potešiť, preto sme nachystali súťaž, v ktorej odmeníme dvoch šťastlivcov a ich štvornožcov. Súťaží sa do 19. decembra. Plné znenie súťažných pravidiel nájdete na tomto odkaze.

Všetky epizódy na

Chcem súťažiť

Ako sa zapojím

  1. Daj Zverissimu „subscribe“ na YouTube, Spotify, Apple Podcasts, alebo Google Podcasts (prihlásiť na odber sa môžeš aj všade).
  2. Počúvaj podcast s nastraženými ušami a nájdi v epizódach súťažné heslá.
  3. Vyplň príslušný formulár tu nižšie a doň aj heslo, ktoré bolo v podcaste skryté. Formuláre budú dokopy tri a budú pridané po pridaní novej epizódy.
  4. Heslá budú dokopy tri v troch častiach podcastu – v 12., 13. a 14. epizóde.
  5. Čím viac hesiel odhalíš a pošles, tým máš väčšiu šancu na výhru.
  6. Jeden človek sa môže zapojiť najviac 3x – zadaním hesiel z každej z troch súťažných epizód.
  7. Víťazov vyhlásime v pondelok 19. decembra 2022.
  8. Výhry pre štvornožcov pod stromček sú dve – balík pre havkáča a balík pre mňaukáča.

Chcem súťažiť

O čo hrám

Vďaka spoločnosti Pharmacopola máme pre teba a tvojho štvornožca pripravenú štedrú vianočnú nádielku. Už 19. decembra vyhlásime nie jedného, ale dvoch víťazov – jeden získa balík pre psíka, druhý pre mačku.

Čo v nich bude? Štvornožca havkáča potešia 2 kilá fajnových granúl s jahňacinkou a zverinou Alleva HOLISTIC (dog adult mini lamb & venison), zábavná hračka Kong (classic granát) a netradičné balenie japonských pamlskov značky Inaba Churu (kura so zeleninou 12 x 4). Pre štvornožca mňaukáča máme tiež chutné chrumkanie Alleva HOLISTIC (cat adult lamb & venison 1,5 kg), hračku Kong (cat kickeroo 2v1 s catnipom a chvostíkom) a dobrotu až z krajiny vychádzajúceho slnka pamlsok Inaba Churu (kura v krabom vývare 12 ks).

Heslo prvé

S01 E12 Pozrite im na zúbok

Táto časť Zverissima vychádza v stredu 16. novembra. Hostka Lucka Šuľáková hovorí s Jankom Dobríkom o tom, ako sa starať o zdravý chrup psov a mačiek. V tejto epizóde je skryté prvé súťažné heslo. Ak sa ti podarilo ho odhaliť, zapoj sa do súťaže hneď teraz cez tento formulár. V ďalších dvoch epizódach budú ďalšie dve heslá a ešte väčšia šanca na výhru. Na koho sa usmialo šťastie bude jasné 19. decembra.

Všetky epizódy nájdeš na

Heslo druhé

S01 E13 Nauč sa im rozumieť bez slov

Táto časť Zverissima vychádza v stredu 30. novembra. Pozvanie prijala mladá slečna Lujza Hockicková, trénerka psov. V tejto epizóde je skryté druhé súťažné heslo. Ak sa ti podarilo ho odhaliť, zapoj sa do súťaže vyplnením formuláru hneď teraz. V predchádzajúcej a aj nasledujúcej časti sa skrývajú ďalšie dve heslá a pre teba väčšia šanca na výhru. Mená víťazov sa dozvieme 19. decembra.

Všetky epizódy nájdeš na

Heslo tretie

S01 E14 Ako prežiť silvestrovské oslavy

Táto časť Zverissima vychádza v stredu 14. decembra. Od Lucky Repovej sa v nej dozvieš, ako prežiť so svojím štvornožcom pohodovejšie silvestrovské oslavy. V tejto epizóde je skryté posledné – tretie súťažné heslo. Ak sa ti podarilo ho odhaliť, zapoj sa rýchlo do súťaže vyplnením tohto formuláru. V dvoch predchádzajúcich epizódach sme ukryli ďalšie dve súťažné heslá. Zapoj sa aj tam pre ešte väčšiu šancu na výhru. Žrebujeme 19. decembra.

Všetky epizódy nájdeš na

Výsledky

Ako to dopadlo?

Ďakujeme všetkým dvojnožcom, ktorí počúvali podcast a našli v ňom heslo. Veľká gratulácia letí Monike a Simone a ešte viac ich šťastným štvornožcom. Balíček pre havkáča a mňaukáča posielame ešte pred Vianocami. Ako žrebovanie prebiehalo si môžete pozrieť v reelskach na Instagrame a Facebooku Zverissima.

Zverissimo nájdeš na